Trainingsschema Nuvo'68 seizoen 2018 - 2019


































































MAANDAG

































17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00

** vanaf 10 september

Hongerman
Nuenen
Veld 1


MA1 (Dié, HS2) DS1 (Dié, HS2) HS2 (?)








Veld 2


MB1 (Stan, HS4) HS1 (Ton) HS4 (Luca, HS1)








Veld 3


C-jeugd (Luuk & Thijs, HS4)** DS3 (Michael, HS4) MWC-D1








Veld 4






JB1 (Bob, HS2) MWC-D5/D6 Wedstrijden




































Cuytenlaan Veld 1












MWC-D4














































DINSDAG

































17:00
17:30
18:00
18:30



19:45 20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00



Cuytenlaan Veld 1








JC1 (?, ?)























































































WOENSDAG
































16:45 17:00


18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00



Hongerman
Nuenen
Veld 1 Mini's (Susan & Hedianne) MA1 (Dié, HS2) DS1 (Dié, HS2) MWC-H3






Veld 2 Mini's (Susan & Hedianne)

HS4 (Luca, HS1) HS1 (Ton)








Veld 3
MC1 (Kitty) DS2 (Bob, HS1) MWC-D2/D3 Wedstrijden




Veld 4
MB1 (Stan) HS3 (Teun, HS1) DS3 (Michael, HS4) MWC-H1








































DONDERDAG

































17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00



Cuytenlaan Veld 1












MWC-H2














































































Teams/trainers Team
Niveau Trainer: speelt in: per week Hulptrainer
Coach




















Senioren
Nevobo
H1
1e klasse Ton Rovers x 2xpw
Ton




















H2
2e klasse

1xpw






















H3
3e klasse Teun Hermans HS1 1xpw Julian Traa Teun




















H4
3e klasse Luca Martellota HS1 2xpw
Luca




















D1
1e klasse Dié Gijsbers HS2 2xpw
Dié




















D2
3e klasse Bob de Jong HS1 1xpw
Susan?




















D3
3e klasse Michael Leibbrand HS4 2xpw
Michael




















Jeugd MA1
Ajeugd Dié Gijsbers HS2 2xpw Linda Hoebink Linda




















MB1
Bjeugd Stan Swinkels HS4 2xpw
Joella




















MC1
Cjeugd Kitty vd Biggelaar x 1xpw Lynn van Summeren Kitty




















MJ
C jeugd Luuk V. & Thijs vd Ven HS4 1xpw























JB1
Bjeugd Bob Verschuren HS2 1xpw
Bob




















JC1
Cjeugd

1xpw






















mini's
CMV Susan van de Ven x 1xp2w

























Hedianne van Zanten x 1xp2w


























Sanne Huibers
DS2 1x pw



























Frauke vd Reijt
DS2 1x pw



























Rebecca Neggers
DS2 1x pw



























Sophie Hesen
MA1 1x pw